ČASTÉ OTÁZKY

Jak fungují Angis online konference a kurzy?

Vzhledem k aktuální situace v souvislosti s rozšířením viru Covid-19 nemáme možnost účastnit se konferencí a kurzů osobně. Přinášíme tedy nově online formu vzdělávání. Díky našim virtuálním konferencím a kurzům se můžete vzdělávat z pohodlí domova, lékárny nebo ordinace a ušetřený čas věnovat jiným zájmům a aktivitám.

Registrace

Registraci na on-line konferenci Angis lze provést pouze po vytvoření uživatelského účtu na webových stránkách www.angisonline.cz pod tlačítkem registrovat se. Po vyplnění a odeslání jednoduchého registračního formuláře ověřte svůj e-mail kliknutím na odkaz odeslaný na váš e-mail, kam bylo také zasláno heslo pro přístup k vašemu účtu. Po přihlášení na Váš účet můžete své údaje včetně hesla změnit. Zadaný e-mail a heslo si prosím uložte, využijete je při registraci na budoucí akce nebo při stahování certifikátu.

Platba

Jakmile se zaregistrujete do systému, je nutné uhradit účastnický poplatek. Přejděte do záložky KONFERENCE & KURZY, vyberte Vámi preferovanou konferenci nebo kurz a klikněte na tlačítko Zaplatit. Zaplatit můžete platební kartou nebo převodem. Požadavek na platbu hromadných registrací zašlete na e-mail info@angis.cz.

Máte voucher?

Přejděte do záložky KONFERENCE & KURZY a klikněte na tlačítko zaplatit, v záložce Máte voucher? vložte kód voucheru. V nákupním košíku Vám bude odečtena cena konference. Pro uplatnění voucheru je nutné potvrdit objednávku, a to stiskem tlačítka Objednat. Číslo voucheru je platné pouze pro jednu registraci.

Co je konference?

Konference je zpravidla dvoudenní odborné školení, které probíhá první a druhý den v přímém přenosu přes internet. Účastníci konference se v předem určeném čase připojí na vyhrazenou webovou stránku www.angisonline.cz, na které mohou sledovat vstupy jednotlivých přednášejících. Přenos funguje ve webovém prohlížeči, není třeba nic instalovat, ani nastavovat.

Výklad přednášejícího je přenášen k účastníkům konference v živém přenosu, a proto ho není možné pozastavit nebo přetáčet zpět. Je tedy potřeba přizpůsobit si časový program tak, aby Vás v průběhu nic nevyrušovalo.

Po skončení živého vysílání se konference stává záznamem, který je možné zhlédnout v následujících 14 dnech. Pro získání certifikátu je nutné shlédnout alespoň 75% obsahu a vyplnit závěrečný test. Po splnění podmínek budou certifikáty uloženy v sekci OBJEDNÁVKY – KURZY.

Vzhledem k tomu, že je konference následně záznamem již proběhlého výkladu, dotazy přednášejícímu je možné pokládat prostřednictvím dotazníku. Otázky budou následně předány danému přednášejícímu a zodpovězeny.

Časté dotazy ke konferencím

  • Co budu potřebovat, abych se mohl konference zúčastnit?

Počítač, tablet, nebo telefon s připojením k internetu a webovým prohlížečem.

  • Musím si něco instalovat na počítač?

Přenos přednášky probíhá přímo v internetovým prohlížeči. Je to podobné, jako byste se dívali na živé vysílání České televize nebo přenos na YouTube. Není třeba nic instalovat nebo nastavovat. Stačí mít běžný internetový prohlížeč.

  • Jakým způsobem mohu v průběhu konference pokládat dotazy?

Pokud Vás v průběhu přednášky napadne něco, na co byste se chtěli přednášejícího zeptat, můžete písemně přes formulář. Dotaz přednášející zodpoví po skončení konference a odpověď Vám zašleme na e-mail.

  • Jak se konference zúčastním v den konání?

Po přihlášení do svého účtu přejděte na stránku KONFERENCE & KURZY, kde zvolíte Vámi vybranou a zaplacenou konferenci. Pohodlně se usaďte a vyčkejte, než konference začne.

  • Bude po skončení konference k dispozici její záznam?

Po skončení dvoudenní online konference bude k dispozici záznam konference po dobu 14 dní.

Všechny kurzy a konference lze přehrát pouze přímo na našich webových stránkách – www.angisonline.cz.

Co je kurz?

Kurz je nahraný záznam již proběhlé konference nebo přednášky. Spustit kurz si můžete kdykoliv Vám to vyhovuje a nemusíte se přizpůsobovat předem určenému termínu konání. Kurz je na webovém portálu k dispozici po dobu jednoho roku od jeho uvedení.

Kurz můžete přetáčet k částem, které si chcete znovu poslechnout, a to kdykoliv během sledování. Jde o předtočený záznam přednášky a práce s videem je podobná, jak jste zvyklí u jiných videí na internetu.

Vzhledem k tomu, že kurz je záznamem již proběhlého výkladu, dotazy přednášejícímu je možné pokládat prostřednictvím dotazníku. Otázky budou následně předány danému přednášejícímu a zodpovězeny.

Kurz je akreditovaný a body (kredity) budou připsány vždy v následujícím měsíci po úspěšném absolvování kurzu. Podmínkou je vypracování testu, který je závěrem každého kurzu.

Časté dotazy ke kurzům.

  • Budou na mém počítači kurzy fungovat?

Technologie kurzů je podobná jako přehrávání jiných videí na internetu, a proto funguje bez jakýchkoliv problémů téměř na všech počítačích, tabletech a dalších zařízeních.

  • Kolikrát si mohu kurz přehrát?

Každý kurz funguje neomezeně od vašeho zakoupení. V této době si můžete kurz přehrát kolikrát potřebujete, libovolně ho přetáčet zpět k částem, na které se chcete znovu podívat, nebo třeba i sledování úplně přerušit, vypnout počítač a znovu se vrátit ke kurzu druhý den. První spuštění můžete provést kdykoliv Vám to vyhovuje.

  • Můžu přednášejícímu videokurzu zaslat odborný dotaz?

Vzhledem k tomu, že kurz je předem nahraný záznam přednášky, tak není možné lektorovi v průběhu výkladu zaslat dotaz. Můžete nám však po zakoupení a zhlédnutí videokurzu zaslat písemný dotaz, který přednášejícímu následně přepošleme.

  • Jak probíhá objednávka kurzu?

Pro objednání kurzu potřebujete být registrovaný na www.angisonline.cz a přihlášený ve svém účtu.

Následně je nutné uhradit účastnický poplatek. Přejděte do záložky KONFERENCE & KURZY a klikněte na tlačítko Zaplatit. Požadavek na platbu hromadných registrací nebo platbu na fakturu zašlete na e-mail info@angis.cz.